Anastazja Budzińska z nowym rekordem życiowym zajęła 2 miejsce podczas zawodów w Łodzi.
Bardzo dobrze zaprezentowali się polkowiccy lekkoatleci podczas ogólnopolskiego halowego mityngu la, który odbył się 25.01.2020 r. w Łodzi. Podopieczny trenera Roberta Pierzchały Damian Sztejkowski w finale biegu na 60m uzyskał wynik 7,01s zajmując 6 miejsce. Młodzi zawodnicy Doroty Wojciech-Pierzchały w kategorii młodzików zajęli czołowe lokaty. Anastazja Budzińska w biegu na 200m zajęła 2 miejsce z nowym rekordem życiowym 28,40s. Wcześniej Anastazja poprawiła życiówkę w biegu na 60m wynikiem 8,42s. Przemysław Isztwan w biegu na 60m uzyskał wynik 7,64s, a w biegu na 200m uzyskał rekord życiowy z wynikiem 25,53s. Anastazja Budzińska w młodziczkach była 3 w biegu na 60m i 2 na 200m, Przemysław Isztwan zajął w młodzikach 2 miejsce w biegu na 60m i 2 miejsce na 200m.