fbpx

Zakończyły rywalizacje w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

W centralnym miejscu widać koszykarkę Górnika Polkowice trzymającą w rękach piłkę. Obok niej w zielonych strojach są jej rywalki. W tle widać kibiców siedzących na trybunach i fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Koszykarki Górnika Polkowice po zaciętej rywalizacji pożegnały się z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski.

UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów – Górnik Polkowice 69:49
Górnik Polkowice – Enea AZS Poznań 59:73
Górnik Polkowice – Bogdanką AZS UMCS Lublin 68:69

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube