fbpx

Wyjazdowa wygrana piłkarzy futsalu

Wyjazdowa wygrana piłkarzy futsalu
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Kolejne ligowe zwycięstwo odnieśli piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice. W I lidze futsalu podopieczni trenera Grzegorza Nowaka pokonali we Wrocławiu miejscowy AZS 7:4.

To już druga z rzędu wygrana Górnika Polkowice, który walczy o utrzymanie się w lidze. Tym razem rywalem naszego zespołu był ostatni w tabeli AZS. Pojedynek już od pierwszych minut układał się po myśli zielono-czarnych, którzy przez całe spotkanie kontrolowali wynik. Ostatecznie Górnik Polkowice pokonał ekipę z Wrocławia 7:4 i zajmuje 9 miejsce w tabeli.

AZS Wrocław – KGHM Metraco Górnik Polkowice 4:7
Bramki dla Górnika: Marcel Wolan 3, Dominik Pazio 2, Dawid Biały, Radosław Karpiński

Górnik Polkowice: Wójtowicz, Sikorski, Biały, Karpiński, M.Wolan, D. Wolan, Nagaitsev, Pazio, Wyżga, Michalczak

red. Jan Wierzbicki - Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube