fbpx

Wyjazdowa wygrana futsalowców

W górnej części planszy napis Koniec Meczu, pod nim loga obu rywalizujących drużyn pod nimi ilość zdobytych bramek.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Zwycięstwem Górnika Polkowice zakończyło się wyjazdowe spotkanie I Ligi Futsalu. Zielono-Czarni pokonali na wyjeździe AZS AWF Wrocław 6:5.

AZS AWF Wrocław – Górnik Polkowice 5:6
Bramki dla Górnika: Wolan 2, Grochowski 2, Biały, Koryciński

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube