Koszykarki Górnika Polkowice nie miały sobie równych podczas turnieju w Chocianowie.
Zawodniczki KS Górnik Polkowice reprezentujące gminę Polkowice wygrały turniej koszykarski podczas Dolnośląskiej Olimpiady Sportowej, która odbyła się w Chocianowie.
Tytuł MVP otrzymała Blanka Nowak