fbpx

Wygrały turniej

Na zdjęciu w czarno-zielonych strojach koszykarki Górnika Polkowice. w czerwonej bluzie jest ich trenerka Justyna Jeziorna. Zawodniczki maja medale na szyjach. W dolnej części zdjęcia siedzi zawodniczk obok maskotki turniejowej i trzyma w rękach puchar. za ich plecami widoczni są organizatorzy zawodów i baner reklamowy.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Koszykarki Górnika Polkowice nie miały sobie równych podczas turnieju w Chocianowie.

Zawodniczki KS Górnik Polkowice reprezentujące gminę Polkowice wygrały turniej koszykarski podczas Dolnośląskiej Olimpiady Sportowej, która odbyła się w Chocianowie.
Tytuł MVP otrzymała Blanka Nowak
red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube