Młode koszykarki Górnika Polkowice nie dały żadnych szans swoim rywalkom.
W meczu ligi kadetek U15 drużyna Górnika Polkowice pokonała zespół MKS MOS Wrocław 93: 43 ( 26:8) (29:7) (19:15) (19:13)
Punkty zawodniczek : Węgrzyn Nadia 10pkt Janczak Natalia 0pkt Nowak Blanka 14pkt Rudnicka Ada 4pkt Babisz Lena 14pkt Kubacka Maja 12pkt Sulikowska Alicja 12pkt Jabłko Martyna 1pkt Fiszer Zuzanna 0pkt. Po wygranej polkowiczanki plasują się na 3 miejscu w tabeli.
W meczu ligi młodziczek U13 drużyna Górnika Polkowice pokonała zespół Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 94:50 [18:13] [32:19] [16:15] [28:3]
Grały i punktowały: Chiaraluce Victoria 0pkt. Janczak Natalia 7pkt. Opalach Zosia 2pkt. Urbaniak Marysia 7pkt. Kowalczyk Zuzia 11pkt. Kubacka Maja 18pkt. Fijałkowska Julia 4pkt. Strzębała Zuzia 0pkt. Jabłko Martyna 11pkt. Konieczka Nelly 12pkt. Wójtowicz Hania 15pkt. Żynda Maja 7pkt. Po 4 meczach nasz zespół zajmuje pozycję wicelidera.