fbpx

Wygrali w Strzegomiu

Przy stole do tenisa widać w czarnych strojach zawodników Górnika Polkowice, którzy rozgrywają mecz deblowy. Kolejny gracz siedzi na ławce i przygląda się meczowi. Na zdjęciu widoczny jest fragment sali gimnastycznej przy SP 1 w Polkowicach
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W 2 kolejce IV ligi tenisa stołowego zespół Górnika Polkowice zmierzył się na wyjeździe z AKS-em Strzegom. Pojedynek zakończył się wgraną naszej drużyny 10:2.

AKS Strzegom – KS Górnik Polkowice 2:10

Punkty dla Górnika Polkowice wywalczyli: Sławomir Słowiński, Szymon Florek, Alan Winkler i Adam Kowalski.

Po dwóch meczach polkowiczanie prowadzą w ligowej tabeli.

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube