fbpx

Wrócili z tarczą

Na zdjęciu w białym stroju zawodnik Górnika Polkowice, przy którym jest piłka. Obok niego w czarnych strojach piłkarze GKS Tychy, a w zielonym stroju ich bramkarz. W tle widać fragment bramki i siatki maskującej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W meczu 2 kolejki I Ligi Futsalu Górnik Polkowice pokonał na wyjeździe GKS Futsal Tychy 5:3.

GKS Futsal Tychy – Górnik Polkowice 3:5
Bramki: Koryciński 2, Wolan, Rojek, Grochowski

Po zwycięstwie Zielono-Czarni zasiedli na fotelu lidera.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube