Polkowiccy mastersi najlepsi w Mitingu Winobraniowym.
Po raz 20 odbył się Mityng Winobraniowy. Była to kolejna okazja do sprawdzenia się przed ważnymi zawodami Mistrzostwa Europy na Maderze. Tym razem Renata Szykulska zdobyła dwa puchary. Wygrała bieg na 80m ppł. na 300 m oraz w trójskoku. Wygrała także pakiet startowy na 15 Halowe Mistrzostwa Europy 2026 w Toruniu. Barbara Gadzińska zdobyła puchar dla najlepszej miotaczki. Zajęła 1.miejsce w rzucie oszczepem w pchnięciu kulą była trzecia. Natomiast Zbigniew Tłuszcz wywalczył 3. miejsce w rzucie dyskiem w Memoriale Kazimierza Dulata.