fbpx

Winobraniowe sukcesy

Na zdjęciu mastersi LKS Polkowice. Z lewej strony Renata Szykulska, w środku Zbigniew Tłuszcz a z prawej strony Barbara Gadzińska. Wszyscy trzymają flagę z logo i napisem Gminy Polkowice. Za ich plecami widać innych zawodników mitingu, stadion lekkoatletyczny oraz drzewa.
Ze sportowych aren
fot. Barbara Gadzińska

Polkowiccy mastersi najlepsi w Mitingu Winobraniowym.

Po raz 20 odbył się Mityng Winobraniowy. Była to kolejna okazja do sprawdzenia się przed ważnymi zawodami Mistrzostwa Europy na Maderze. Tym razem Renata Szykulska zdobyła dwa puchary. Wygrała bieg na 80m ppł. na 300 m oraz w trójskoku. Wygrała także pakiet startowy na 15 Halowe Mistrzostwa Europy 2026 w Toruniu. Barbara Gadzińska zdobyła puchar dla najlepszej miotaczki. Zajęła 1.miejsce w rzucie oszczepem w pchnięciu kulą była trzecia. Natomiast Zbigniew Tłuszcz wywalczył 3. miejsce w rzucie dyskiem w Memoriale Kazimierza Dulata.

 

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube