Ewelina Nagrodzka z Polkowic wygrała turniej o Puchar Burmistrza Polkowic w kategorii OPEN.
Tego typu turniej organizowany jest przez KS Górnik Polkowice co roku. Tym razem wzięło w nim udział 50 zawodników. Do Polkowic przyjechali tenisiści z Wrocławia, Legnicy, Lubina Złotoryi i Jerzmanowej. Nie zabrakło również najlepszych graczy Górnika Polkowice. Rywalizacja odbywała się w kategoriach.
Klasyfikacja końcowa:
Kategoria Szkoły Podstawowe ( amatorzy)
- Hubert Kościelny
- Leo Kapusta
- Mateusz Isztwan
- Patryk Dyląg
- Wojtek Hajek
Kategoria Szkoły Podstawowe ( z licencjami)
- Karol Smoliński
- Kacper Zbierski
- Nikodem Chrapko
- Norbert Serzysko
- Sebastian Janik
Kategoria Szkoły Ponad podstawowe ( z licencjami)
- Julia Bednarczyk
- Szymon Florek
- Adam Miłuch
- Alan Winkler
Kategoria OPEN
- Ewelina Nagrodzka
- Adam Kowalski
- Karol Smoliński
- Julia Bednarczyk
- Jerzy Osicki
- Szymon Florek
Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. – Bardzo cieszy wzrastający poziom zaangażowania i umiejętności młodych zawodników , którzy prezentowali bardzo dobry tenis stołowy w trudnych momentach całego turnieju. Oczywiście nie można zapomnieć o naszym seniorze Jerzym Osickim , który dzielnie walczył z młodym pokoleniem dając kolejny raz przykład , że tenis stołowy można uprawiać w każdym wieku – mówi Sławomir Słowiński, trener sekcji tenisa stołowego KS Górnik Polkowice.
Kolejny turniej odbędzie się 15 listopada o godz. 10.30 w Sali sportowej SP1 Polkowice Będą to III Mistrzostwa Polkowic w grze podwójnej „Łączy nas tenis stołowy”.