fbpx

Walczyli amatorzy

Na pierwszym planie widać zawodnika podnoszącego sztangę z ciężarami. W dalszym planie widać sędziów zawodów, tablice z wynikami i baner reklamowy.
Ze sportowych aren
fot. fb. KPC Górnik Polkowice

Puchar Akademii Dwuboju w Polkowicach. Padło wiele zaskakujących wyników.

Klub Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice wspólnie z Akademia Dwuboju organizowali zawody pod nazwą Puchar Akademii Dwuboju. Rywalizowało 89 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Większość z nich to osoby amatorsko uprawiające podnoszenie ciężarów. W kategorii W34 wygrała Agata Forkasiewicz, natomiast najlepszą zawodniczką w kategorii W35+ była Monika Kozak. Wśród mężczyzn kategorię M34 wygrał Daniel Goliasz, a kategorię M35+ zwyciężył Krzysztof Nikonowicz.

 

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube