Puchar Akademii Dwuboju w Polkowicach. Padło wiele zaskakujących wyników.
Klub Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice wspólnie z Akademia Dwuboju organizowali zawody pod nazwą Puchar Akademii Dwuboju. Rywalizowało 89 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Większość z nich to osoby amatorsko uprawiające podnoszenie ciężarów. W kategorii W34 wygrała Agata Forkasiewicz, natomiast najlepszą zawodniczką w kategorii W35+ była Monika Kozak. Wśród mężczyzn kategorię M34 wygrał Daniel Goliasz, a kategorię M35+ zwyciężył Krzysztof Nikonowicz.