fbpx

W sobotę z Karkonoszami

Na zdjęciu w czarnych strojach piłkarze Górnika Polkowice podczas treningu. W tle widoczna murawa boiska, drzewa i śnieg.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W najbliższą sobotę 17 stycznia piłkarze Górnika Polkowice rozegrają pierwszy sparing w tym roku. Rywalem naszego zespołu będą Karkonosze Jelenia Góra.

Za podopiecznymi trenera Andrzeja Sawickiego seria treningów. Teraz czas na mecze kontrolne. W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej zaplanowano aż 6 sparingów. Pierwszy już w najbliższą sobotę. O godz. 12.00 na sztucznej płycie polkowiczanie podejmować będą Karkonosze Jelenia Góra.

red. Górnik Polkowice

Galeria Zdjęć

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube