fbpx

W niedzielę z Jastrzębiem

Na zdjęciu widoczna grupa piłkarzy Górnika Polkowice, która odbywa trening na stadionie Górnika przed meczem z GKS Jastrzębie. Na środku widoczny piłkarz Górnika - Dominik Pisarek, który trzyna pomarańczową koszulkę treningową.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Najbliższy weekend piłkarze Górnika Polkowice spędzą na Górnym Śląsku. W niedzielę Zielono-Czarni zmierzą się z GKS-em Jastrzębie. Dziś podopieczni trenera Szymona Szydełko trenowali na własnych obiektach.

Jeszcze w ubiegłym sezonie obie ekipy rywalizowały na zapleczu ekstraklasy. Niestety żadna z drużyn nie zdołała się utrzymać i teraz grają w eWinner 2 Lidze. Bilans bezpośrednich pojedynków z minionego sezonu jest remisowy. W Jastrzębiu wygrał GKS 3:1, w Polkowicach lepszy był Górnik wygrywając 1:0. Obecnie są to już zupełnie inne ekipy i jak na razie w meczach otwarcia zainkasowały komplet punktów. Jastrzębie pokonało na wyjeździe Wisłę Puławy 1:0, natomiast podopieczni trenera Szymona Szydełko wygrali w Elblągu 1:0 z miejscową Olimpią. Jakim wynikiem zakończy się spotkanie 2 kolejki eWinner 2 Ligi, przekonamy się w niedzielny wieczór. Początek meczu o godz. 19.45.

Relację z tego meczu można śledzić na stronie internetowej WP Pilot.

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube