Koszykarska reprezentacja Zespołu Szkół w Polkowicach zajęła 4.miejsce na Dolnym Śląsku.
ZS Polkowice – XIII LO Wrocław 26:38 (5:20, 4:11, 14:3, 3:4).
Po trudnym początku polkowiczanki pokazały charakter, wracając do dobrej gry. W meczu o brąz dziewczyny zaprezentowały ambitną i momentami bardzo dobrą koszykówkę, tocząc wyrównane spotkanie do samego końca. O końcowym wyniku zadecydowały detale.
ZS Polkowice – ZSP Ziębice 51:52 (19:6, 4:12, 16:18, 12:16).
Czwarte miejsce w województwie to ogromne osiągnięcie i dowód ciężkiej pracy całego zespołu!
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
II Jelenia Góra
XIII LO Wrocław
ZSP Ziębice
ZS Polkowice