fbpx

W czołówce województwa

Na zdjęciu koszykarki Zespołu Szkół w Polkowicach. Z lewej strony stoi ich trener. w dolnym rogu widać baner Szkolnego Związku Sportowego.
Ze sportowych aren
fot. fb. Zespół Szkół w Polkowicach

Koszykarska reprezentacja Zespołu Szkół w Polkowicach zajęła 4.miejsce na Dolnym Śląsku.

ZS Polkowice – XIII LO Wrocław 26:38 (5:20, 4:11, 14:3, 3:4).

Po trudnym początku polkowiczanki pokazały charakter, wracając do dobrej gry. W meczu o brąz dziewczyny zaprezentowały ambitną i momentami bardzo dobrą koszykówkę, tocząc wyrównane spotkanie do samego końca. O końcowym wyniku zadecydowały detale.

ZS Polkowice – ZSP Ziębice 51:52 (19:6, 4:12, 16:18, 12:16).

Czwarte miejsce w województwie to ogromne osiągnięcie i dowód ciężkiej pracy całego zespołu!

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

II Jelenia Góra

XIII LO Wrocław

ZSP Ziębice

ZS Polkowice

red. Ryszard Flisiewicz/ Zespół Szkół w Polkowicach
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube