fbpx

Udany weekend tenisistów stołowych Górnika

Na zdjęciu widać czterech tenisistów stołowych z rakietkami w rękach, którzy rozgrywają mecz. Stoja oni przy stole do gry w tenisa. W dalszym planie widoczne są okna, tablica z koszem do gry w koszykówkę oraz fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

To był dobry weekend w wykonaniu drużyn Górnika Polkowice. Kolejne spotkanie ligowe w 4 lidze wygrał I zespół Górnika, który po 4 kolejkach prowadzi w tabeli.

W meczu 4 ligi Górnik Polkowice wygrał z drużyną Raduni Tąpadła 10:3. Punkty zdobyli: Adam Kowalski 3.5 Szymon Florek 3 Ewelina Nagrodzka 2.5 i Alan Winkler 1.

W zaległym meczu 4 ligi drugi zespół Górnika pokonał AKS Strzegom 10:3. Było to pierwsze zwycięstwo drugiej drużyny w rozgrywkach ligowych. Punkty zdobyli młodzik Kacper Zbierski 3.5, Karol Smoliński 2.5,Sebastian Janik 1.5 Nikodem Chrapko 0.5 oraz doświadczony Sebastian Milnikiel 2.

Niestety w 4 kolejce Górnik II Polkowice uległ na wyjeździe GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10.

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube