fbpx

Udany start pływaków

Udany start pływaków
Ze sportowych aren
fot. MKS Płetval

W Nowej Rudzie odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okręgo Dolnośląskiego .

W zawodach brało udział 3 zawodników Polkowickiego Płetvala. Po 2 letniej przerwie do pływania wrócił Kacper Witczak ( wcześniej zawodnik klasy pływackiej z Lubina)- jak na jego pierwszy start po przerwie to zaprezentował się zupełnie przyzwoicie. Bruno Cios w Kategorii Rocznika 2007 zajął 7 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym, dwa 6 miejsca na dystansie 100 metrów stylem klasycznym i dowolnym i 5 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym ( Bruno poprawił 3 swoje rekordy życiowe). Mateusz Zieliński w roczniku 2005 zajął 8 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym, 10 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym, 3 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym oraz 2 miejsce na dystansie 200 metrów stylem zmiennym ( poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe). Były to mocno obstawione zawody w których brało udział prawie 600 zawodników i zawodniczek z okręgu dolnośląskiego z 38 klubów . Kolejny udany start chłopaków – Bartłomiej Błaszczyk- trener.

red. MKS Płetval
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube