fbpx

U15 walczyły do końca

Na zdjęciu w zielonych strojach koszykarki U15 Górnika Polkowice podczas odprawy meczowej. W czerwonej bluzie w środku grupy jest ich trenerka Justyna Jeziorna. W dalszym planie widać fragament sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice/ K. Lewińska

Zawodniczki U15 Górnik Polkowice musiały uznać wyższość drużyny z Jeleniej Góry w czwartej kolejce spotkań Ligi Kadetek.

U15 Górnik Polkowice – KSW Spartakus Jelenia Góra 72 : 87 (15:24) (19:13) (12:19) (26:31)

Punkty zdobywały: Węgrzyn Nadia 0pkt, Nowak Blanka 8pkt, Rudnicka Ada 5pkt, Wesołek Julia 3pkt, Włodarczyk Maja 8pkt, Babisz Lena 12pkt, Kubacka Maja 10pkt, Sulikowska Alicja 2pkt, Jabłko Martyna 0pkt, Kurdziel Jagoda 22pkt, Mazur Monika 2pkt.

red. Ryszard Flisiewicz/Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube