Drużyna KS Volley Pieńsk wygrała Turniej Mikołajkowy w siatkówce.
To już drugi turniej zorganizowany prze Polkowickie Przedsiębiorstwo Komunalne. Zawody przyciągnęły wielu amatorów i pasjonatów siatkówki oraz kibiców. Fantastyczna atmosfera, pełna sportowych emocji w świątecznym nastroju wywołała mnóstwo emocji w Sali gimnastycznej w Suchej Górnej. Po wielu znakomitych meczach wyłoniono końcową klasyfikację zawodów.
- KS KS Volley Pieńsk
- 2kπ
- Orzeł Sucha Górna
- Bałwanki Raków
- Mikołajkowe Asy
- Drużyna Z
- KGHM ZANAM
- ZS Chocianów
Na parkiecie nie zabrakło sportowego zapału i świątecznej energii.