Polkowicka drużyna piłki ręcznej dziewcząt zajęła drugie miejsce podczas turnieju w Świdnicy.
W turnieju piłki ręcznej dziewcząt wzięły udział kluby reprezentujące województwa: opolskie, lubuskie oraz dolnośląskie. W stawce dziesięciu zespołów SPR Polkowice zajął rewelacyjne drugie miejsce ustępując w finale zespołowi z Otmuchowa. To była kapitalna końcówka sezonu.