fbpx

Szczypiornistki na medal

Na zdjęciu drużyna dziewcząt piłki ręcznej z Polkowic. Moją one na szyjach medale. Na podłodze jest tez puchar, który zdobyły. Wszystkie dziewczyny są ubrane w strojach niebieskich, jedna z nich ma żółty strój. Za ich plecami widać bramkę i fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. SPP Polkowice fb.

Polkowicka drużyna piłki ręcznej dziewcząt zajęła drugie miejsce podczas turnieju w Świdnicy.

W turnieju piłki ręcznej dziewcząt wzięły udział kluby reprezentujące województwa: opolskie, lubuskie oraz dolnośląskie. W stawce dziesięciu zespołów SPR Polkowice zajął rewelacyjne drugie miejsce ustępując w finale zespołowi z Otmuchowa. To była kapitalna końcówka sezonu.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube