Polkowiccy lekkoatleci zdobyli dwa złote medale podczas Mistrzostw Województwa LDK.
W kategorii U14 odbywał się dwubój. Wszyscy zawodnicy startowali w biegu na 60m oraz w wybranej konkurencji. W dwuboju (bieg na 60m i pchnięcie kulą) Nikola Latos zdecydowanie wygrała zdobywając złoty medal. W kategorii U16 zawodnicy startowali tylko w jednej konkurencji. Franciszek Jureczko zdominował konkurs rzutu dyskiem wygrywając rzutem na odległość 44,30m, rekord życiowy. Czwarte miejsce w tej samej konkurencji zdobył Leon Żak, który ustanowił rekord życiowy wynikiem 30,67m. Nikola Latos została powołana do reprezentacji województwa na finał ogólnopolski LDK, który odbędzie się 31 maja we Włocławku.