Burmistrz Polkowic pogratulował mastersom medali Mistrzostw Europy
Spotkanie z burmistrzem było okazją do podsumowania sezonu letniego seniorów LKS Polkowice. Szczególnie dotyczyło ono ostatnich zawodów Mistrzostw Europy LA Masters Madera, z których polkowiczanie przywieźli pięć medali. To sukces pięcioosobowej drużyny w składzie: Joanna Wiśniewska, Marzena Adamczyk, Renata Szykulska, Barbara Gadzińska i Zbigniew Tłuszcz. Oczywiście, nie mogło zabraknąć reżysera sukcesu – trenera Pierzchały. – Jestem pełen podziwu dla Was drodzy przyjaciele, a przede wszystkim dla legendy naszej polkowickiej lekkoatletyki, czyli trenera Władysława Pierzchały. Jesteście świetnymi ambasadorami naszej gminy – mówi burmistrz Wiesław Wabik. Polkowiccy mastersi nie zwalniają tempa. Już rozpoczęli przygotowania do nstępnego sezonu. Docelowe starty 2026 roku to Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu oraz Mistrzostwa Świata w Daegu w Korei Południowej.