fbpx

Sparingowo z Karkonoszami

Na zdjęciu widoczni piłkarze w meczu sparingowym. W zielonych strojach są zawodnicy Górnika Polkowice a w fioletowych piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. w tle widać murawę boiska i pozostałości śniegu.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W pierwszym tegorocznym meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach, piłkarze Górnika ulegli Karkonoszom Jelenia Góra 1:4.

Pojedynek z Karkonoszami był pierwszym przetarciem Zielono-Czarnych w przygotowaniach do rundy wiosennej. Trener gospodarzy Andrzej Sawicki wystawił w sparingu graczy, którzy walczą o pierwszą jedenastkę. Pierwsza połowa należała do Górniak. Zespół grał składnie, często zagrażając bramce przyjezdnych. Niestety piłka nie chciała wpaść do bramki Karkonoszy. Jeleniogórzanie natomiast wyprowadzili 2 kontry po których zdobyli gole. Do przerwy były 0:2. Po zmianie stron szkoleniowiec Zielono-Czarnych dał szansę kolejnym piłkarzom. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 4:1.

Górnik Polkowice – Karkonosze Jelenia Góra 1:4 (0:2)
Bramki: Ratajczak(74’) – goście (26’, 32’, 59’, 68’)

Górnik Polkowice:
I połowa: Wernicki – Bogacz, Rymaniak (30’ Stawny), Mojzyk, Sobczak, Strzelecki, Solarz, Zynek, Baranowski(30’ zaw. Testowany), Skrzypczak, Leopold(30’ Surożyński)
II połowa: Anufrajonek – Ratajczak, Stawny, Kwapisz, Frankowski, Wołoszyn, Wireński, Zynek (70’ Sobczak), zaw. testowany(60’ Szuszkiewicz), Nagrodzki, Surożyński

Za tydzień w kolejnym sparingu Górnik zmierzy się u siebie ze Stilonem Gorzów.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube