1

Rundę rewanżową rozpoczęli od wygranej

Pierwsza spokojna połowa, wygrana przez gospodarzy 1:0 nie zapowiadała emocji po przerwie. Pomylili się jednak Ci, którzy liczyli na łatwą wygraną Zielono-Czarnych. Krakowianie od samego początku gonili wynik spotkania. W 29 min. przy prowadzeniu Górnika 3:2, zakotłowało się na parkiecie i musieli interweniować nie tylko arbitrzy ale również trenerzy i rezerwowi obu drużyn. W konsekwencji czerwonymi kartonikami ukarani zostali zawodnik gości oraz Oleksandr Nahaitsev. Chwilę później rywale doprowadzili do remisu a następnie wyszli na pierwsze prowadzenie w meczu. Wówczas na parkiecie zaczęło królować polkowickie trio, pamiętające wspólne granie na trawie. Na wysokości zadania stanęli: Kornel Ciupka, Kamil Olszewski oraz Piotr Karpiński, demonstrując niekonwencjonalne zagrania. W konsekwencji przyniosło to efekt, bo polkowiczanie po golach Ciupki i Adama Tomaszewskiego pokonali AZS Kraków 6:4.

Górnik Polkowice – AZS Kraków 6:4 (1:0)
Bramki dla Górnika: Dawid Biały, Piotr Karpiński, Kamil Olszewski, Kornel Ciupka 2, Adam Tomaszewski