fbpx

Rozbili Tarnowian

Na planszy w górnej części widnieje napis KONIEC MECZU. Na środku są widoczne loga rywalizujących drużyn, przy nich ilość zdobytych bramek.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W meczu 3 kolejki I Ligi Futsalu, Górnik Polkowice rozgromił beniaminka FC Tarnów 9:2.

Już przed spotkaniem było wiadomo, że faworytem tego pojedynku będzie Górnik. Goście przyjechali do Polkowic w zaledwie 8 osobowym składzie, co zapowiadało sromotna porażkę. Już po pierwszej połowie Zielono-Czarni prowadzili z Tarnowem 5:0. W drugiej odsłonie podopieczni trenera Dawida Białego nie zwalniali tempa, aplikując rywalom kolejne gole. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną polkowiczan 9:2, co przypieczętowało umocnienie się na fotelu lidera.

Górnik Polkowice – FC Tarnów 9:2 (5:0)
Bramki: Rojek 3, Chmielak 14, 19, 30, Duda 14, Wolan 17, Koryciński 24, 35 – Wardzała 22, 31

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube