fbpx

Rok zakończyli remisem

Na planszy w górnej części napis KONIEC MECZU. Na środku są loga drużyn pod nimi ilość strzelonych bramek. W dolnej części logo sponsora drużyny z Polkowic oraz logo organizatora rozgrywek.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W ostatnim tegorocznym meczu ligowym futsalowcy Górnika Polkowice zremisowali w Krakowie z miejscowym AZS UEK Kraków 5:5.

AZS UEK Kraków – Górnik Polkowice 5:5 (4:2)
Bramki dla Górnika: Maksymilian Chmielak 2, Paweł Wyżga, Jan Rojek i Adrian Niedźwiedzki

I rundę Zielono-Czarni zakończyli na pozycji lidera.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube