Lekkoatleci LKS Polkowice wywalczyli medale w sprincie i w skoku w dal.
Podczas ogólnopolskiego mityngu lekkoatletycznego, który odbył się w Zielonej Górze. Podopieczne trenerki Doroty Wojciech-Pierzchały stanęły na podium w biegu na 60m. Zdecydowane zwycięstwo w gronie kilkudziesięciu sprinterek odniosła Julia Babula z czasem 8,29s. Trzecie miejsce wywalczyła najmłodsza Nikola Latos z czasem 8,49s. Trzecie miejsce w skoku w dal zdobył podopieczny trenera Roberta Pierzchały Kamil Sikora wynikiem 6,37m.