fbpx

Przetestowali Algierczyków

Ze sportowych aren

Piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z algierskim Le Doyen Mouloudia Club d’Alger. Pojedynek zakończył się wygraną gości 2:1

Sparing z szóstą drużyną algierskiej Dywizja 1 był okazją do utrzymania rytmu meczowego dla zawodników, którzy w sobotę nie wystąpili w meczu z Błękitnymi Stargard.

Po raz koldjny doprze zaprezentował się Michał Bednarski, który w 16 min. trafił do bramki rywala. Goście wykorzystali brak koncentracji zielono-czarnych po zdobyciu gola i w tej samej minucie doprowadzili do remisu.

Pierwsza połowa zakończył się prowadzeniem drużyny z Algierii 2:1. Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki rywala i mecz zakończył się wygraną Le Doyen Mouloudia Club d’Alger.

Skład Górnika w meczu z Algierczykami.

Górnik Polkowice: Kopaniecki – Król, Kocik, Małkowski, Azikiewicz, Ekwueme, Galas, Radziemski, Morawski, Bednarski, Surożynski

Grali również:  Szymkowiak, Mazurowski, Baranowski, Malec