fbpx

Przetarcie kolarskie

Na zdjęciu zawodniczka MKS Polkowice Natalia Gacek. Jedzie ona na rowerze . Ma na głowie pomarańczowy kask. W tle widoczne drzewa.
Ze sportowych aren
fot. zdj. MKS Polkowice/ Kolarstwo fb.

Natalia Gacek i Kornelia Szylko rywalizowały w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym i eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody rozegrano w nadmorskich Dąbkach. W pierwszym dniu kolarze rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 11 km. Zawodniczki MKS Polkowice zajęły odpowiednio: 18. miejsce – Natalia Gacek, 28. miejsce – Kornelia Szylko. W wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 60 km Natalia Gacek zajęła 5.miejsce, a Kornelia Szylko zakończyła rywalizację na 23. pozycji, zdobywając kolejne cenne doświadczenie w gronie najlepszych zawodniczek w kraju.

red. Ryszard Flisiewicz/MKS Polkowice/ Kolarstwo
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube