fbpx

Przełajowa ścieżka zdrowia

Na plakacie w lewym dolnym roku dzieci, które biegną. W górnym lewym rogu tytuł zawodów oraz informacja patrona biegu - burmistrz Polkowic Wiesław Wabik. W prawej części widnieje rozpiska biegów dzieci i dystanse tras. Na samym dole widnieją loga organizatorów zawodów i sponsorów.
Ze sportowych aren
fot. TKKF Start Polkowice

Przedszkolaki i uczniowie polkowickich szkół rywalizować będą w Wiosennym Biegu Przełajowym o puchar burmistrza Polkowic Wiesława Wabika.

Biegi przełajowe to już tradycja w kalendarzu imprez sportowych w naszym mieście. Organizatorzy zawodów TKKF „Start” Polkowice zapraszają wszystkich chętnych do udziału w imprezie, gwarantując jednocześnie doskonałą zabawę. Zawody odbędą się 11 maja na ścieżce zdrowia. Zapisy rozpoczną się o godzinie 10, a pierwszy start przedszkolaków zaplanowano na godzinę 11. Dystanse biegowe, w zależności od wieku, będą miały od 300 do 1500 metrów. Dla najlepszych sześciu biegaczy w każdej kategorii wiekowej przewidziano puchary. Będą też słodkie upominki i nagrody niespodzianki losowane wśród wszystkich uczestników biegu.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube