Polkowiccy lekkoatleci znakomicie zaprezentowali się podczas zawodów we Włocławku i Złotoryi.
We Włocławku odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska LZS U16. LKS Polkowice reprezentowali młodzi zawodnicy Klaudia Żelem w biegu na 100m, Cyprian Fidut w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem oraz Franciszek Jureczko w rzucie dyskiem. Klaudia w swoim biegu eliminacyjnym wygrała swoją serię z czasem 13,44s., ale nie dało jej to awansu do finału. Cyprian i Franciszek również nie zakwalifikowali się do ścisłego finału.
W Złotoryi odbył się 4. Gold Mityng. W zawodach znakomicie wystartowali zawodnicy LKS Polkowice. Nikola Latos zdobyła złoty medal w biegu na 60m U14, jej klubowy kolega Kamil Sikora wygrał skok w dal, a Julia Babula zajęła 9. miejsce w biegu na 100m.