Do rozgrywek ligowych przystąpiły koszykarki U 13 Górnika Polkowice.
W swoim pierwszym meczu polkowiczanki nieznacznie uległy Citronex UKS Basket Zgorzelec.
KS Górnik Polkowice – Citronex UKS Basket Zgorzelec 61:68 (20:18, 11:7, 22:22, 8:21)
Punkty dla Górnika: Victoria Chiaraluce 2, Maria Urbaniak 2, Zuzanna Kowalczyk 11, Maja Kubacka 11, Julia Fijałkowska 2, Martyna Jabłko 4, Nelly Konieczka 14, Hanna Wójtowicz 4, Maja Żynda 11
Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie WSTK Wschowa.