fbpx

Porażka po walce

Na zdjęciu w zielonych strojach widać koszykarki U13 Górnika Polkowice. Z prawej strony w czerwonej bluzie jest ich trener Grzegorz Kielin. Za ich plecami widać drabinkę gimnastyczna i siatkę ochronną.
Ze sportowych aren
fot. Foto: Katarzyna Lewińska/Górnik Polkowice

Do rozgrywek ligowych przystąpiły koszykarki U 13 Górnika Polkowice.

W swoim pierwszym meczu polkowiczanki nieznacznie uległy Citronex UKS Basket Zgorzelec.

KS Górnik Polkowice – Citronex UKS Basket Zgorzelec 61:68 (20:18, 11:7, 22:22, 8:21)
Punkty dla Górnika: Victoria Chiaraluce 2, Maria Urbaniak 2, Zuzanna Kowalczyk 11, Maja Kubacka 11, Julia Fijałkowska 2, Martyna Jabłko 4, Nelly Konieczka 14, Hanna Wójtowicz 4, Maja Żynda 11

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie WSTK Wschowa.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube