Drużyna koszykarek U15 Górnik Polkowice przegrały na wyjeździe z 1KS Ślęza Eko Basket Wrocław 95 : 50
1KS Ślęza Eko Basket Wrocław – Górnik Polkowice 95 : 50 (16:20) (28:12) (25:10) (26:8)
Punkty zawodniczek: Węgrzyn Nadia 0pkt, Nowak Blanka 6pkt, Rudnicka Ada 0pkt, Wesołek Julia 3pkt, Wlodarczyk Maja 6pkt, Babisz Lena 13pkt, Kubacka Maja 8pkt, Sulikowska Alicja 2pkt, Jabłko Martyna 0pkt, Kurdziel Jagoda 10pkt, Mazur Monika 2pkt.