Wysokimi wynikami zakończyły swoje mecze ligowe koszykarki Górnika Polkowice.
Kadetki U 15 pokonały na wyjeździe SP Edukator Polanica – Zdrój, natomiast młodziczki U13 wygrały wysoko z Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski II.
U15 K
SP Edukator Polanica – Zdrój – Górnik Polkowice 23:100 (4:24) (4:23) (8:23) (7:30)
Punkty zawodniczek Górnika: Węgrzyn Nadia 5pkt, Nowak Blanka 26pkt, Wesołek Julia 4pkt, Włodarczyk Maja 10pkt, Babisz Lena 8pkt, Kubacka Maja 9pkt, Sulikowska Alicja 10pkt,
Wysocka Oliwia 2pkt, Kurdziel Jagoda 24pkt, Mazur Monika 2pkt.
U13K
Górnik Polkowice – Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski II 101:8 [40:2] [26:0] [24:6] [11:2]
Grały i punktowały zawodniczki Górnika: Chiaraluce Victoria 0pkt, Janczak Natalia 20pkt, Nazarowska Julia 2pkt, Opalach Zosia 12pkt, Urbaniak Marysia 6pkt, Hajek Hania 0pkt, Buras Kinga 10pkt, Kowalczyk Zuzia 7pkt, Fijałkowska Julia 6pkt, Strzębała Zuzia 4pkt, Konieczka Nelly 18pkt, Wójtowicz Hania 0pkt, Żynda Maja 16pkt.