fbpx

Polkowiczanie pokazali klasę

Na zdjęciu widoczni zawodnicy i działacze KPC Górnik Polkowice. Część z nich ma medale i szyjach i trzymają puchary i dyplomy. Przed nimi widoczne jest podium a za ich plecami baner informujący o memoriale.
Ze sportowych aren
fot. fb. KPC Górnik Polkowice

Polkowiccy sztangiści Oleksandra Lykhobytska i Patryk Sawulski zostali medalistami Memoriału Aleksandra Machowskiego.

W zawodach, które odbyły się we Wrocławiu wystartowało pięcioro zawodników KPC Górnik Polkowice. Zawody rozegrano w podrzucie według punktacji Sinclaira, w kategoriach do lat 15, 17 oraz OPEN.

Wyniki polkowickich reprezentantów:

Juniorzy do lat 17:

Antoni Głogowski – 130 kg wywalczył 5. miejsce

Kobiety OPEN:

Oleksandra Lykhobytska – 95 kg uplasowała się na 2. miejscu

Mężczyźni OPEN:

Patryk Sawulski – 190 kg zajął 1. miejsce

Bartosz Kocyło – 147 kg wywalczył 5. miejsce

Arkadiusz Rutka – 130 kg uplasował się na 7. miejscu

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube