Polkowiccy sztangiści Oleksandra Lykhobytska i Patryk Sawulski zostali medalistami Memoriału Aleksandra Machowskiego.
W zawodach, które odbyły się we Wrocławiu wystartowało pięcioro zawodników KPC Górnik Polkowice. Zawody rozegrano w podrzucie według punktacji Sinclaira, w kategoriach do lat 15, 17 oraz OPEN.
Wyniki polkowickich reprezentantów:
Juniorzy do lat 17:
Antoni Głogowski – 130 kg wywalczył 5. miejsce
Kobiety OPEN:
Oleksandra Lykhobytska – 95 kg uplasowała się na 2. miejscu
Mężczyźni OPEN:
Patryk Sawulski – 190 kg zajął 1. miejsce
Bartosz Kocyło – 147 kg wywalczył 5. miejsce
Arkadiusz Rutka – 130 kg uplasował się na 7. miejscu