Polkowiccy karatecy wywalczyli medale w ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ponad 250 zawodników z kraju. Wśród nich 10-cio osobowa drużyna polkowickiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do. Najlepiej z naszej drużyny zaprezentował się Jakub Bajus, który wywalczył 1.miejsce. Ponadto Lena Wąs i Roksana Tkachenko zajęły 2.miejsce. Oliwier Pilichowski, Hania Mikołajczyk, Aleksandra Bobenko i Roksana Tkachenko uplasowali się na 3.miejscu. Igor Całus, Matvij Savcenko, Anastazja Andriieyska oraz Zuzia Waszkiewicz wywalczyli 4.miejsca. Trenerem polkowickich zawodników jest Tomasz Bajus.