fbpx

Pokazali klasę

Na zdjęciu stoją na podium najlepsi karatecy podczas zawodów. Trzymają oni puchary i dyplomy. Na najwyższym stopniu podium jest zawodnik z Polkowic - Jakub Bajus. Za ich plecami widać baner reklamowy.
Ze sportowych aren
fot. Tomasz Bajus

Polkowiccy karatecy wywalczyli medale w ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.

W zawodach wzięło udział ponad 250 zawodników z kraju. Wśród nich 10-cio osobowa drużyna polkowickiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do. Najlepiej z naszej drużyny zaprezentował się Jakub Bajus, który wywalczył 1.miejsce. Ponadto Lena Wąs i Roksana Tkachenko zajęły 2.miejsce. Oliwier Pilichowski, Hania Mikołajczyk, Aleksandra Bobenko i Roksana Tkachenko uplasowali się na 3.miejscu. Igor Całus, Matvij Savcenko, Anastazja Andriieyska oraz Zuzia Waszkiewicz wywalczyli 4.miejsca. Trenerem polkowickich zawodników jest Tomasz Bajus.

 

 

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube