Lekkoatleci LKS Polkowice brylowali na zawodach w Lubawce.
W Lubawce odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska dzieci połączone z mityngiem lekkoatletycznym. W zawodach bardzo dobrze wystartowali zawodnicy LKS Polkowice. W kategorii U14 4. miejsce zajęła Nikola Latos w biegu na 60m z rekordem życiowym 8,47s. W kategorii U16 1.miejsce wywalczył Cyprian Fidut w pchnięciu kulą z rekordem życiowym 12,03m. W tej samej kategorii w biegu na 100 m 3. miejsce zajęła Julia Babula, a na 4.pozycji uplasowała się Klaudia Żelem. Kamil Sikora zwyciężył w skoku w dal wynikiem 6,38m.