fbpx

Pokaż swoją moc

Na zdjęciu widać wszystkich uczestników memoriału im. Stanisława Sitarka. Stoją wszyscy pod dużym namiotem.
Ze sportowych aren
fot. plakat: PPK POLKOWICE

Już niebawem odbędzie się V Memoriał im. Stanisława Sitarka – zawody w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu.

Impreza sportowa mają charakter otwarty. Mogą wziąć w niej udział zawodnicy od 14 roku życia, za pisemną zgodą rodziców, zawodnicy niezrzeszeni w PZKiTS, amatorscy uczestnicy siłowni oraz wszyscy chętni, którzy chcą spróbować swoich sil. Zawody obejmują dwie konkurencje: wyciskanie sztangi leżąc (bez sprzętu wspomagającego) oraz martwy ciąg klasyczny. Każdy będzie miał trzy podejścia w każdej konkurencji. Rywalizacja mężczyzn i kobiet odbędzie się w następujących kategoriach:

– OPEN KOBIET

– JUNIOR 14-18

– OPEN MĘŻCZYZN

KATEGORIA SPECJALNA: NAJSILNIEJSZY POLKOWICZANIN I POLKOWICZANKA

ROZPOCZĘCIE IMPREZY: godz. 10:00 – hala lodowiska przy basenach zewnętrznych

DATA ZAWODÓW: 20.09.2025r.

Zawodnik, który chce wziąć udział w zawodach wypełnia kartę zgłoszenia i przesyłając na e-mail m.stepien@ppk.polkowice.pl najpóźniej do 18.09.2025r. Można też zgłosić się osobiście w dniu zawodów od godziny 8:00.

red. Ryszard Flisiewicz

Galeria Zdjęć

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube