Młode koszykarki MKS Polkowice zajęły 4.miejsce w 𝗫𝗩 𝗢𝗴𝗼́𝗹𝗻𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘄𝗮𝗹 𝗞𝗼𝘀𝘇𝘆𝗸𝗼́𝘄𝗸𝗶 𝗗𝘇𝗶𝗲𝘄𝗰𝘇𝗮̨𝘁 𝘇 𝗼𝗸𝗮𝘇𝗷𝗶 „𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮” 𝟮𝟬𝟮𝟱.
𝗠𝗞𝗦 𝗣𝗼𝗹𝗸𝗼𝘄𝗶𝗰𝗲 53:27 UKS Basket 47 Białystok
MKS Polkowice 48: 66 Ślęza Wrocław
𝗠𝗞𝗦 𝗣𝗼𝗹𝗸𝗼𝘄𝗶𝗰𝗲 43:48 MUKS Bydgoszcz
Wyróżnienia indywidualne wśród polkowiczanek otrzymały:
𝗠𝗮𝗷𝗮 𝗞𝘂𝗯𝗮𝗰𝗸𝗮 – w 5 all-stars
𝗭𝘂𝘇𝗮𝗻𝗻𝗮 𝗞𝗼𝘄𝗮𝗹𝗰𝘇𝘆𝗸 – najlepszą zawodniczką zespołu
𝗞𝗶𝗻𝗴𝗮 𝗕𝘂𝗿𝗮𝘀 – najbardziej wyróżniającą się zawodniczką zespołu
Podopieczne trenera Zdzisława Waneckiego w ostatnim swoim turnieju ligi U11 pokonały drużynę z Nowogrodzca oraz po zaciętym meczu drużynę z Wrocławia.
MKS Polkowice – UKS Euro-Ekspert Nowogrodziec 52:16 (6:0,14:2,15:7,17:2)
MKS Polkowice – AK Orły Wrocław 26:24 (5:11, 12:2,5:0, 4:11)