Polkowiccy lekkoatleci zajęli czwarte miejsca u sąsiada za miedzą.
Lubin był gospodarzem Mistrzostw Makroregionu Młodzików w lekkiej atletyce. W zawodach wzięli udział najlepsi lekkoatleci z województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy LKS Polkowice zajmując trzy czwarte miejsca: Emilia Sokalska w rzucie dyskiem – 30,74m, Cyprian Fidut w pchnięciu kulą 11,70m i Franciszek Jureczko w rzucie dyskiem z rekordem życiowym 41,74m. W zawodach startowali również Julia Babula i Klaudia Żelem w biegu na 100m oraz Szymon Armuła w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem.