Kacper i Bartosz Muszyńscy pewnie wygrali swoje walki podczas największej gali kockboxingu w Polsce. Gala odbyła się w Nowej Soli.
Podczas gali kibice mogli zobaczyć siedem walk, dwa pojedynki amatorskie i pięć zawodowych. Swoje boje stoczyło dwóch polkowiczan – Kacper i Bartosz Muszyńscy reprezentujący klub Armii Polkowice.
Kacper Muszyński wystąpił w kategorii do 70kg. Walka zakontraktowano na 5 rund a jego przeciwnikiem był zawodnik z Czech – Miroslav Smolar. Pojedynek zakończył się przed czasem . Kacper znokautował swojego rywala jeszcze w pierwszej rundzie i tym samym zdobył pas MFC.
Drugi z naszych zawodników – Bartosz Muszyński walczył w kategorii do 83kg, zmierzył się on z zawodnikiem z Pragi – Jaroslavem Chmelem. Walka była zakontraktowana na trzy rundy. Bartek po trzykrotnym liczeniu rywala, w pięknym stylu wygrał pojedynek w pierwszej rundzie przez TKO.
Warto wspomnieć, że zawodników Armii dopingowało 200 kibiców z Polkowic i byli oni najgłośniejszą grupą kibiców podczas gali.
To był ostatni w tym roku start zawodników Armii Polkowice. Kolejnymi walki rozpoczną się już w nowym roku a zainaugurują je Amatorskie Mistrzostwa Polski.