Zawodnicy Polkowickiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do wywalczyli 9 medali podczas Mistrzostw Okręgu Zachodniego.
W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu młodych sportowców z 13 klubów. Impreza sportowa miała rangę Mistrzostw Okręgu Zachodniego w Karate Kyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate. W poszczególnych konkurencjach znakomicie wypadli polkowiccy karatecy, których trenerem jest Tomasz Bajus. W sumie polkowicki klub reprezentowało 11 sportowców zdobywając 9 medali.
Klasyfikacja końcowa.
Złote medale:
Matvij Savcenko
Rodana Tkachenko
Anastasiia Andriievska
Hania Mikołajczyk
Srebrny medal:
Nadia Olszewska
Brązowe medale:
Oliwier Pilichowski
Kinga Cieślik
Kaspian Martins
Zosia Cłapka
Czwarte miejsca zajęli: Igor Całus oraz Kaja Szewczyk.
Zawody rozegrano w Polkowicach pod patronatem burmistrza Wiesława Wabika.