fbpx

Mocne uderzenie

Na zdjęciu grupa zawodników karate wraz z trenerami biorący udział w zawodach, które rozegrane były w Polkowicach. Zawodnicy mają założone na szyjach medale, a w rękach trzymają puchary i dyplomy. W tle widać banery reklamowe i fragment sali gimnastycznej z oknami.
Ze sportowych aren
fot. Tomasz Bajus

Zawodnicy Polkowickiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do wywalczyli 9 medali podczas Mistrzostw Okręgu Zachodniego.

W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu młodych sportowców z 13 klubów. Impreza sportowa miała rangę Mistrzostw Okręgu Zachodniego w Karate Kyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate. W poszczególnych konkurencjach znakomicie wypadli polkowiccy karatecy, których trenerem jest Tomasz Bajus. W sumie polkowicki klub reprezentowało 11 sportowców zdobywając 9 medali.

Klasyfikacja końcowa.

Złote medale:

Matvij Savcenko

Rodana Tkachenko

Anastasiia Andriievska

Hania Mikołajczyk

Srebrny medal:

Nadia Olszewska

Brązowe medale:

Oliwier Pilichowski

Kinga Cieślik

Kaspian Martins

Zosia Cłapka

Czwarte miejsca zajęli: Igor Całus oraz Kaja Szewczyk.

Zawody rozegrano w Polkowicach pod patronatem burmistrza Wiesława Wabika.

red. Ryszard Flisiewicz/ Tomasz Bajus
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube