Niestety nie udał się półfinał Mistrzostw Polski Młodziczek dla drużyny MKS Polkowice. W trzech rozegranych meczach, polkowiczanki dwukrotnie przegrały i tym samym nie awansowały do turnieju finałowego Mistrzostw Polski.
Rywalizację turniejową koszykarki MKS rozpoczęły od meczu z zespołem GTS Straszyn.
Dziewczęta stoczyły niesamowity bój, w którym niestety uległy w końcówce meczu 67:84.
Najskuteczniejszą zawodniczką w zespole MKS Polkowice była Julka Jeziorna, która zdobyła 28 punktów.
W drugim meczu polkowiczanki zmierzyły się z zespołem zza miedzy, drużyną MKS Tęcza Leszno. Tutaj nasze dziewczęta nie miały żadnego problemu z pokonaniem swoich rywalek. Wygrały pewnie 105:88.
Meczem decydującym o awansie do Wielkiego Finału, było spotkanie z drużyną MUKS Piaseczno. Mecz niezwykle zacięty, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej części lekka przewagę uzyskały nasze rywalki, czyli gospodynie turnieju, które przy ogłuszającym dopingu swoich kibiców, okazały się niestety lepsze od polkowiczanek wygrywając 84:65.
Dwie porażki i jedno zwycięstwo nie dało awansu do upragnionego turnieju finałowego. Wielkim wyróżnieniem było natomiast uznanie najskuteczniejszej koszykarki turnieju Julki Jeziornej, która w sumie zdobyła 82 punkty.
Mimo braku awansu do najlepszej ósemki w Polsce, turniej w Piasecznie można uznać za udany. Polkowiczanki ostatecznie uplasowały się w gronie 12-stu najlepszych ekip w kraju, co świadczy o dobrze wykonanej pracy i rokuje obiecująco na przyszłość tego zespołu.
Trenerami drużyny MKS Polkowice są: Anna Ulatowska i Sebastian Rudnicki.