fbpx

Młodzi sztangiści na podium

Na zdjęciu młodzi sztangiści KPC Górnik Polkowice, którzy mają uniesione ręce do góry.
Ze sportowych aren
fot. fb. KPC Górnik Polkowice

Julia Jankowy i Daniel Abramowicz wywalczyli medale podczas eliminacji do Mistrzostw Polski U15.

W zawodach, które odbyły się w Wierzbnie rywalizowało czterech zawodników KPC Górnik Polkowice. Julia Jankowy w kat. do 71 kg zajęła 3. miejsce, uzyskując w dwuboju 60 kg (27 kg w rwaniu i 33 kg w podrzucie). Daniel Abramowicz w kat. do 49 kg zajął 1. miejsce z wynikiem 90 kg w dwuboju (38 kg w rwaniu i 52 kg w podrzucie). W kat. do 67 kg Aleksander Brzeziński wywalczył 4. miejsce, 122 kg w dwuboju (51 kg rwanie / 71 kg podrzut), natomiast Borys Rekieć – 6. miejsce, 107 kg w dwuboju (48 kg rwanie / 59 kg podrzut). Teraz polkowiccy zawodnicy czekają na wyniki z pozostałych zawodów strefowych w Polsce i dowiemy się, czy ktoś z Polkowic wystąpi w nadchodzących Mistrzostwach Polski U15.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube