fbpx

Mistrzostwa Polski K-1 w amatorskim kickboxingu

Na zdjęciu zawodnicy Armii Polkowice. Z lewej strony stoi ich trener. Niektórzy sportowcy mają na szyjach medale i trzymają dyplomy. Za ich plecami widać ring i banery reklamowe oraz okna.
Ze sportowych aren
fot. Armia Polkowice fb.

Złoto i brązowe krążki dla zawodników Armii Polkowice.

Ośmioosobowa drużyna z Polkowic zaprezentowała się znakomicie, pokazując charakter, determinację i wysoki poziom sportowy.

Złoty medal:

Mikołaj Bukraba (junior młodszy – 63,5 kg) – 4 walki / 4 zwycięstwa, tytuł Mistrza Polski K-1

Brązowe medale:

Jowita Wacławczyk (senior -56 kg) – 3 walki stoczone

Milena Różańska

Bartosz Kwiatek

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Jowita Wacławczyk, która w rywalizacji seniorskiej wygrała dwie walki, w półfinale niestety przegrała na punkty i ostatecznie zakończyła turniej z brązowym medalem. Również Mikołaj Bukraba, który w kategorii junior młodszy -63,5 kg wygrał wszystkie cztery walki i pewnie sięgnął po złoto, zdobywając tytuł Mistrza Polski K-1.

Pozostali zawodnicy również dali świetne, ambitne walki – niestety poza strefą medalową:

  • Jakub Szymkowiak
  • Wiktor Morawski
  • Bartosz Matkowski
  • Miłosz Rekis

K-1 to najtwardsza formuła w kickboxingu.

red. Armia Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube