Złoto i brązowe krążki dla zawodników Armii Polkowice.
Ośmioosobowa drużyna z Polkowic zaprezentowała się znakomicie, pokazując charakter, determinację i wysoki poziom sportowy.
Złoty medal:
Mikołaj Bukraba (junior młodszy – 63,5 kg) – 4 walki / 4 zwycięstwa, tytuł Mistrza Polski K-1
Brązowe medale:
Jowita Wacławczyk (senior -56 kg) – 3 walki stoczone
Milena Różańska
Bartosz Kwiatek
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Jowita Wacławczyk, która w rywalizacji seniorskiej wygrała dwie walki, w półfinale niestety przegrała na punkty i ostatecznie zakończyła turniej z brązowym medalem. Również Mikołaj Bukraba, który w kategorii junior młodszy -63,5 kg wygrał wszystkie cztery walki i pewnie sięgnął po złoto, zdobywając tytuł Mistrza Polski K-1.
Pozostali zawodnicy również dali świetne, ambitne walki – niestety poza strefą medalową:
- Jakub Szymkowiak
- Wiktor Morawski
- Bartosz Matkowski
- Miłosz Rekis
K-1 to najtwardsza formuła w kickboxingu.