fbpx

Mikołajkowe pływanie

Na pierwszym planie zdjęcia widać pływaków w basenie. Na dalszym planie są kibice (rodzice dzieci). Widać również okna i fragment hali basenowej.
Ze sportowych aren
fot. SP 3 Polkowice

Młodzi pływacy rywalizowali w zawodach mikołajkowych. Emocje udzielały się nie tylko wśród zawodników, ale także u rodziców.

Ponad 120 uczniów polkowickich szkół wzięło udział w III Międzyszkolnych Mikołajkowych Zawodach Pływackich, zorganizowanych na hali basenowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 na dystansie 25 metrów i klasy 4-8 na dystansie 50 metrów. Zawody przebiegały w miłej atmosferze fair play. A oto zwycięzcy zawodów poszczególnych kategorii wiekowych.

Klasa I Klasa V

Viktoria Grygorewicz Iwona Maraj

Szymon Słupin Jeremiasz Kasperowicz

Klasa II Klasa VI

Emilia Karmelita Hanna Wójtowicz

Gabriel Gambal Szymon Hormański

Klasa III Klasa VII

Kornelia Piotrowska Oliwia Możejko

Bartosz Mikulak Maciej Waszkiewicz

Klasa IV Klasa VIII

Aleksandra Kowalska Wiktoria Pieńkos oraz Aleksandra Więcek

Radek Dwornicki Adrian Pieńkos

Głównym fundatorami nagród była Gmina Polkowice.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube