fbpx

Mikołaj na medal

Mikołaj na medal
Ze sportowych aren

Mikołaj Kaciuba z Górnik Polkowice stał się bohaterem rozegranych w Brzegu Dolnym drużynowych eliminacji do Mistrzostw Polski, a także Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików w tenisie stołowym. W sobotę Mikołaj Kaciuba i Fabian Kruk wywalczyli awans do Drużynowych Mistrzostw Polski zwyciężając w turnieju międzywojewódzkim.
 

W turnieju indywidualnym M. Kaciuba zdecydowanie wygrał kwalifikacje uzyskując również awans do Mistrzostw Polski. W  II fazie finałowej zdobył dwa brązowe medale w singlu i grze podwójnej z W. Ulatowskim.

Zdaniem obserwatorów i w ocenie trenera, Mikołaj zagrał na bardzo wysokim poziomie co dobrze rokuje przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane w dniach 11-14 kwietnia w Brzegu Dolnym.

red. Roman Tomczak
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube