fbpx

Medalowy koniec sezonu

Na zdjęciu polkowickie lekkoatletki stojące na podium. Na szyjach mają medale a w rękach trzymają dyplomy. Za nimi widoczna jest ścianka reklamowa.
Ze sportowych aren
fot. Dorota Wojciech - Pierzchała

Młodzi zawodnicy LKS Polkowice wywalczyli medale podczas zawodów kończących sezon lekkoatletyczny.

Polkowiccy lekkoatleci wzięli udział w IX Mityngu Tadeusza Cyplika w Nowej Soli. W biegu na 60m złoty medal zdobyła Klaudia Żelem, a srebrny Nikola Latos. W biegu na 100m złoty medal zdobyła Julia Babula. W biegu na 200m podium należało do polkowickich sprinterek. Złoty medal zdobyła Julia Babula, srebrny Nikola Latos, a brązowy Klaudia Żelem. Zwycięstwo i złoty medal w skoku w dal zdobył Kamil Sikora. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Cyprian Fidut, a brązowy medal w rzucie dyskiem wywalczyła Emilia Sokalska. W zawodach wzięli udział dyskobole Franciszek Jureczko i Leon Żak zajmując miejsce w finale.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube