Młodzi karatecy z polkowickiego klubu Kyokushin Kan Karate Do zdobyli medale podczas zawodów Pucharu Polski Karate Kyokushin.
To był kolejny udany star polkowickich karateków. W sumie zdobyli oni cztery medale. W swoich kategoriach wiekowych i wagowych na podium znaleźli się Roksana Tkachenko i Jakub Bajus, którzy zajęli 1.miejsce. Matvij Savcenko i Oliwier Pilichowski uplasowali się na 2.miejscu, natomiast Anastasiia Andriievska wywalczyła 3.lokatę. Igor Całus i Bartek Loret zajęli 4.miejsce. Były to zawody w mocnej obsadzie krajowej. Odbyły się one w Golubiu Dobrzyniu.