W meczu 7. kolejki Betclic 3 Ligi, piłkarze Górnika Polkowice pokonali na wyjeździe Miedź II Legnica 1:0.
Pojedynek w Legnicy rozegrany został na sztucznej nawierzchni. Pierwsza połowa nie dał żadnej z drużyn zdobyczy bramkowej. Druga odsłona to dominacja Zielono-Czarnych, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje po bramką Miedzi. W 56 min. na bramkę strzelał Kasjan Frankowski i tylko przytomna interwencja obrońcy gospodarzy uchroniła miejscowych od straty gola. Chwilę później było już 1:0 dla naszego zespołu. Michał Nagrodzi wycofał piłkę przed pole karne Miedzi a Kacper Strzelecki pięknym strzałem nie dał żadnych szans golkiperowi gospodarzy. Więcej Bramek nie padło i mecz zakończył się wygraną podopiecznych trenera Sawickiego 1:0.
Miedź II Legnica – Górnik Polkowice 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Strzelecki 58
Górnik Polkowice: Furtak – Ratajczak, Solarz, Stawny, Skrzypczak (84 Szuszkiewicz), Rogalski, Strzelecki, Baranowski ( 65 Surożyński), Frankowski (84 Mojzyk), Nagrodzki (86 Wireński), Jóźwiak