Jerzy Osicki zdobył złoty i brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Masters w tenisie stołowym.
Trener i zawodnik KS Górnik Polkowice Jerzy Osicki ze złotym medalem w deblu w parze z Edmundem Renkelem oraz brązowym (w singlu) podczas Mistrzostw Polski Masters w tenisie stołowym, które odbyły się w Ostródzie. To kolejny wielki sukces Pana Jerzego w jego bogatej karierze.