fbpx

Król Jerzy

Na zdjęciu Jerzy Osicki, który trzyma w ręku rakietkę do gry w tenisa stołowego. W tle widać stół tenisowy i baner.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Jerzy Osicki zdobył złoty i brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Masters w tenisie stołowym.

Trener i zawodnik KS Górnik Polkowice Jerzy Osicki ze złotym medalem w deblu w parze z Edmundem Renkelem oraz brązowym (w singlu) podczas Mistrzostw Polski Masters w tenisie stołowym, które odbyły się w Ostródzie. To kolejny wielki sukces Pana Jerzego w jego bogatej karierze.

 

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube